• Yay Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

  Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2012 mezunu olan ve Londra'nın saygın üniversiteleri arasında bulunan Queen Mary University of London'da şirketler ve ticaret hukuku alanında yüksek lisans yaparak akademik çalışmalarına devam etmekte olan Av. Gönenç Yay, bir süre İstanbulun önde gelen kurumsal hukuk bürolarında çalıştıktan sonra 2017 yılında Yay Hukuk & Danışmanlık Bürosu'nun kurucusu olmuştur.


  Ekibimiz
 • Kar amacı gütmeyen kuruluşların ve hukuki danışmanlık ücretini karşılayamayacak bireylerin hukuki ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması gerektiğini düşünüyoruz. Bu yaklaşımımızla, ekibimiz her hafta çarşamba günü iki saatini topluma hizmet etmek için kullanmakta ve Yay Hukuk ve Danışmanlık Bürosunda edindikleri bilgi ve deneyimleri toplumun yararına sunma fırsatı elde etmektedirler.

  Ücretsiz Ön Görüşme Talebi
 • "Adalet topaldır,
  ağır yürür fakat gideceği yere ergeç varır."
  Mirabeau

  Bize Ulaşın

Hakkımızda

Yay Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, günümüz dünyasında hızla gelişen ve değişen yerel ve uluslararası hukuk kurallarını yakından takip eden, yayınlanmış ve yayınlanmakta olan akademik çalışmaları ile ülkemiz hukukuna yön vermeye çalışan genç ve dinamik ekibi ile, pratik çözümlerle ülkesine, dünyaya ve müvekkillerine başarılı bir şekilde hizmet etmeyi amaçlamıştır.

Yay Hukuk Ve Danışmanlık Bürosu, başta şirketler hukuku, iş hukuku ve ekonomik suçlara ilişkin ceza hukuku olmak üzere çeşitli hukuk dallarında uzmanlaşmış ekibi ve akademik kadrolardan oluşan danışman heyeti ile sunduğu danışmanlık hizmetleri sayesinde üst düzey kaliteyi yakalamaktan kıvanç duymaktadır.

Yay Hukuk Ve Danışmanlık Bürosu başta Anglosakson hukuk sistemi olmak üzere çeşitli dil ve ülke hukuklarında hukuki danışmanlık hizmeti verebilmektedir.

Devamı için tıklayınız...

Referanslar